Wyszukiwanie zaawansowane

Głowa noworodka do kaniulacji naczyń żylnych

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF00999

3109,44

Symulator iniekcji głowy jest nieocenionym narzędziem do wykazania umiejętności infuzji i iniekcji żył szyjnych u dziecka dwunastomiesięcznego. Funkcjonalna głowa zapewnia realistyczne odczucia jak lokalizować żyły. Szyja jest wykonana z miękkiej pianki zapewnia realistyczne badania palpacyjne. 

• Nieocenione narzędzie do demonstracji i ćwiczenia infuzji i iniekcji do żyły skroniowej i szyjnej od noworodka do dwunastomiesięcznego niemowlęcia.

• Funkcjonalna głowa realistycznie odwzorowuje sześciomiesięczne niemowlę.

Model ten zapewnia realistyczne odczucia i reakcje. Winylowa skóra zapewnia realistyczne odczucie przy palpacji i umożliwia lokalizację żyły. Tworzywo syntetyczne żył zostało starannie dobrane, aby zapewnić naturalną symulację rozmiaru żył, realistyczne uczucie przebicia i dotyku przy przygotowaniach do wkłucia. Szyja wykonana jest z miękkiej, elastycznej pianki, aby zapewnić realizm badania palpacyjnego i wkłucia. Zestaw zawiera: głowę (wyobrażenie 6 miesięcznego niemowlęcia) ze skórą i żyłami, 2 igły różnych rozmiarów do infuzji, sztuczną krew i walizkę transportową. Statyw infuzyjny nie wchodzi w skład zestawu. Pięcioletnia gwarancja.

Konserwacja: Life/form® Pediatric Injectable Head Simulator został zaprojektowany, aby można było dokonać wymiany skóry i żył. Zestawy akcesoriów są dostępne i łatwe w obsłudze. Aby przedłużyć żywotność każdego zestawu w sprzedaży dostępny jest specjalny uszczelniać w aerozolu (LF01099U), który uszczelniania przebicia w przewodach i zapobiega wyciekowi.

 

Brak produktów

Fantom NITA do ćwiczenia dostępu żylnego Fantom NITA do ćwiczenia dostępu żylnego

Nita Newborn™ Infant Venous Access Simulator

5446,44 zł Więcej
Symulator do iniekcji domięśniowych Symulator do iniekcji domięśniowych

Life/form® Intramuscular Injection Simulator

4034,40 zł Więcej
Fantom do iniekcji śródskórnych Fantom do iniekcji śródskórnych

Life/form® Intradermal Injection Simulator

1407,12 zł Więcej
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij