Wyszukiwanie zaawansowane

Fantom NITA do ćwiczenia dostępu żylnego

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: 1800 / SB23925U

5446,44
Bezlateksowy fantom wyposażony w zmodernizowaną pępowinę ze specjalnym zaworkiem.
 
Fantom Nita został zaprojektowany do nauki oraz treningu procedur dostępów naczyniowych u noworodków i niemowląt. Pod skórą na głowie, na prawym i lewym ramieniu oraz na prawej nodze prześwitują wymienne niebieskie żyłki. Żyły wykonane są z niezawierającego lateksu materiału, dzięki czemu posiadają lepszą odporność na rozdarcie a opór przy wkłuwaniu igły jest zredukowany o 50%.
 
Fantom zawiera żyły: skroniową, zewnętrzną szyjną, uszną tylną, odłokciową, odpromieniową, odpiszczelową oraz podkolanową. Podczas wkłucia, wyczuwalny jest moment przekłucia żyły oraz widoczny realistyczny wypływ sztucznej krwi potwierdzający prawidłowość umieszczenia igły. Żyły zostały tak skonstruowane, aby mieć małą średnicę wewnętrzną, tak jak u noworodka.
 
Model umożliwia trening standardowych dostępów dożylnych oraz przez cewnik centralny wprowadzony z dostępu obwodowego (PICC), ich zabezpieczania, opatrywania i pielęgnacji.
 
Zmodernizowany kikut pępowiny z zaworkiem umożliwia cewnikowanie pępowiny. Wypływ sztucznej krwi jest potwierdzeniem prawidłowości umieszczenia cewnika 5FR w naczyniach pępkowych. Otwory nosowe oraz ustne umożliwiają umieszczenie kaniuli nosowej, zgłębnika nosowo-żołądkowego do symulacji żywienia i odsysania treści oraz zabezpieczania i opatrywania. Fantom jest doskonałym narzędziem do nauczania, szkolenia oraz sprawdzania i oceny kompetencji umiejętności.
 
Cechy:
 
- możliwość zakładania rurek intubacyjnych i do karmienia,
- standardowe wkłucia dożylne w wielu miejscach w celu pobrania krwi lub podania leku,
- możliwość cewnikowania pępowiny.
 
Fantom noworodka jest anatomicznie prawidłowy, waży 1,8kg i mierzy 40,6cm. 
 
Nita Newborn zawiera: torbę na płyny z przewodami, sztuczną krew, pieluchę i walizkę transportową.

Brak produktów

Głowa noworodka do kaniulacji naczyń żylnych Głowa noworodka do kaniulacji naczyń żylnych

Life/form® Pediatric Head

3109,44 zł Więcej
Symulator do iniekcji domięśniowych Symulator do iniekcji domięśniowych

Life/form® Intramuscular Injection Simulator

4034,40 zł Więcej
Fantom do iniekcji śródskórnych Fantom do iniekcji śródskórnych

Life/form® Intradermal Injection Simulator

1407,12 zł Więcej
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij