Wyszukiwanie zaawansowane

Procedura składania zamówień i płatności

 1. Kupujący składa zamówienie na stronie internetowej www.abceuroscience.eu lub wysyła za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@abceuroscience.eu lub na numer faksu +48/22/652-22-07. Należy pamiętać o podaniu kompletnych danych teleadresowych, umożliwiających kontakt z Kupującym oraz wystawienie Faktury VAT.

 2. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej oraz poczty elektronicznej 24h/dobę, zamówienia
  w formie faksu w godzinach od 8.00-16.00.

 3. Po otrzymaniu informacji o dostępności towaru, akceptacji przez Kupującego przewidywanych kosztach wysyłki, zostanie przesłana faktura Proforma do zapłaty, chyba że strony umówią się co do innej formy płatności (odroczone płatności dotyczą jedynie klientów instytucjonalnych). Ze względu na specyfikę towaru, płatności za pobraniem nie są realizowane.

 4. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, ze względu na brak towaru w magazynie lub długi okres oczekiwania, Kupujący zostanie o tym natychmiast powiadomiony.

 5. Alior Bank SA - Alior Bank Centrala

             Nr konta PL85 2490 0005  0000 4530 8093 6613

Tryb wysyłania towaru

 1. Zakupione towary są dostarczane na adres wskazany w zamówieniu wraz z Fakturą VAT.

 2. Koszty przesyłki są pokrywane przez Kupującego. Przy zamówieniach poniżej PLN 615,00 jest naliczana opłata manipulacyjna w wysokości PLN 20,00 netto. Bezpłatny transport dla zamówień o wartości powyżej PLN 615,00 brutto (transport nie obejmuje gabarytów i mebli oraz laboratorium mobilnego ). W przypadku zamówień o niższej wartości koszt transportu wynosi PLN 24,60 brutto za każdą paczkę. Koszt przesyłki jest uwzględniony na fakturze.

 3. Towar jest wysyłany wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich DPD, UPS lub Siódemka.

 4. W zależności od rodzaju zamawianego towaru termin realizacji (liczony od dnia złożenia i potwierdzenia zamówienia) może wynosić od jednego do kilkunastu tygodni.

 5. Firma ABC Euroscience Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zamówienia do realizacji jeżeli jego specyfika (jak i dane Kupującego) wzbudzają wątpliwości lub/i są niemożliwe do weryfikacji.

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij