Wyszukiwanie zaawansowane

Symulator wcześniaka Micro-Preemie

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF01280

2244,75
Fantom symulujący 25.tygodniowego wcześniaka z bardzo niską masą urodzoniową. Jest najmniejszym i najbardziej realistycznym dostępnym na rynku manekinem symulującym wcześniaka.
 
Nieoceniony w zakresie szkolenia pielęgniarek i rodziców w technikach przenoszenia i pielęgnacji u dzieci, które były poddawane wielokrotnym interwencjom chirurgicznym. Fantom może być poddany sztucznemu oddychaniu i istnieje możliwość zamontowania rurki ET, rurki NG, cewnika pępowinowego, oraz przewodu IV, jak również niefunkcjonalnej rurki piersiowej i stomijnej. Możliwość doczepienia defektu rdzenia kręgowego i przepukliny pępowinowej.
 
Zestaw obejmuje, pieluchę, czapeczkę, środek smarujący, strzykawkę o pojemności 3 cm, igłę motylkową 25 G. i proszek imitujący krew. Kolor czapeczki może ulec zmianie. Wielkość rurki NG 5 FR. Wielkość rurki ET to 5 mm ID. Wymiary symulatora: 30,5 cm, długość 10,2 cm głębokości oraz ok. 56 cm rozstawu rąk. 
 
Najważniejsze cechy i funkcje fantomu:
 
Symulacja oddychania – naciskanie pompki ręcznej w celu manualnego symulowania procesu oddychania.
Wentylacja – znajdujące się we wnętrzu płuca wytwarzają widoczne unoszenie klatki piersiowej podczas wentylacji przez usta, krtań i gardło nie są anatomicznie odwzorowane, ale pozwalają zamontować rurkę dotchawiczną.
 
GI – jedno z nozdrzy ma możliwość montażu działającej rurki NG (rurka przechodzi przez ciało a płyny będą wypływać z ciała lub do miejsca w którym znajduje się pielucha), opcjonalna stomia może być podłączona do stałego fragmentu nadłonowego.
 
Pępowina – miękka, realistyczna w dotyku pępowina posiada żyłę oraz dwie arterie, kikut pępowiny działa jak korek, po podłączeniu do niewielkiej jamy znajdującej się w okolicach brzucha (przestrzeń ta może być użyta jako pojemnik na krew wycofaną za pomocą cewnika lub jako przestrzeń do gromadzenia płynów i miejscach spuszczenia z obszaru pieluchy); dodatkowa pępowina reprezentuje opcjonalną przepuklinę pierścienia pępkowego.
 
IV Miejsca dostępowe – kilka typowych miejsc posiada wbudowane rurki, do których można podłączyć cewnik typu IV; jedna z tych rurek jest funkcjonalna, co umożliwia podawanie płynów, które wyciekną w miejscu w którym znajduje się pielucha.
 
Rurka montowana w klatce piersiowej – stały punkt z boku klatki piersiowej symulatora, do którego można podłączyć niedziałającą rurkę idącą od klatki piersiowej.
 
Defekt rdzenia nerwowego – opcjonalna struktura przedstawiająca defekt rdzenia kręgowego, którą można włożyć w plecy symulatora.
Poszczególne monitory, czujniki, elektrody, itd., mogą być przymocowane do manekina w dowolnym miejscu.
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij