Wyszukiwanie zaawansowane

Symulator długotrwałych dostępów dożylnych

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: 2410 / 1009801

6308,67

Symulator Chester Chest jest niezwykłą pomocą dydaktyczną służącą do nauki pielęgnacji i obsługi następujących długotrwałych dostępów dożylnych:

- Port naczyniowy,

- Centralny cewnik żylny (CVC)

- Kaniulacja naczyń centralnych przez naczynia obwodowe (PICC)

Zaawansowany model ręki posiada zamontowany dwuświatłowy cewnik PICC, w obszarze którego znajduje się jama do wprowadzenia obwodowego portu (port jest przedstawiony na obrazku lecz nie jest elementem wyposażenia symulatora). Następną cechą modelu ręki jest zamontowany w przedramieniu wenflon 20G IV.

Nowa ręka symulatora Chester Chest posiada ponadto większą swobodę ruchową dzięki czemu, czynności takie jak: mycie, opatrywanie i mocowanie i obsługa cewników stają się łatwiejsze.

Prawa strona symulatora Chester Chest jest wyposażona w chirurgicznie umieszczony centralny cewnik żylny (CVC). Ponadto istnieje możliwość podłączenia cewnika do żyły szyjnej zewnętrznej i żyły podobojczykowej przez przygotowane porty.

Lewa strona symulatora posiada natomiast wszczepiony port. Dzięki wykorzystaniu płatów tkankowych będących na wyposażeniu, można ćwiczyć po lewej stronie symulatora trudniejsze przypadki podłączania cewnika.

Symulator Chester Chest można ustawić do celów ćwiczeniowych w pozycji pionowej lub leżącej.

W skład zestawu wchodzi: zbiornik na sztuczną krew, puder 

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij