Wyszukiwanie zaawansowane

Ręka do iniekcji

Dostępność: dostępny

Nr produktu: LF00701U

1303,80

Ekonomiczne przenośne ramię treningowe łączy realizm, drobne szczegóły i wygodę w jednym trenerze. Ten samodzielny trener jest zapakowany w plastikową skrzynkę, którą można przekształcić w stanowisko pracy. Trener zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć szkolenie i ćwiczenie umiejętności IV.

Trenażer jest zbudowany z miękkiego materiału z widocznymi i wyczuwalnymi żyłkami na powierzchni skóry. Żyły w symulatorze dostępne są na dole stawu łokciowego i wzdłuż przedramienia, dzięki czemu można ćwiczyć iniekcje w dowolnym miejscu. Gdy dotykasz żył, skóra faktycznie się roluje a charakterystyczny pop można wyczuć, gdy igła przebija winylową skórę i wnika w żyłę. Ten trenażer jest idealnym sposobem do nauczania technik nakłuwania żyły i wprowadzania kaniul dożylnych. .

W normalnym użyciu można wykonać setki zastrzyków. Skórek i żył nie można zmienić (trener w końcu będzie musiał zostać wymieniony).

W zestawie z każdym trenażerem znajdują się dwa worki infuzyjne, opakowanie krwi w proszku i łyżka, plastikowy stojak do podawania płynów, dwa zaciski, strzykawka o pojemności 3 cm3, strzykawka o pojemności 12 cm3, igła o rozmiarze 12, zestaw motylkowy do infuzji i plastikowa skrzynka do przechowywania z klapką.

Pięcioletnia gwarancja.

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij