Wyszukiwanie zaawansowane

Ramię IV do fantoma GERi™/KERI™

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF04080

5005,41

Ramię cechuje się wymienną skórą i lateksowymi żyłami, które uginają się pod naciskiem. Realistyczne zachowanie umożliwia  prawidłowe umieszczenie igły, a ramię może być użyte do treningu podawania zastrzyków domięśniowych. Nadaje się do użycia z wszystkimi fantomami GERi™ oraz KERi™.

 

Odłączane prawe ramię jest przeznaczone do ćwiczeń wykonywania kroplówek. Ramię obraca się w łokciu w celu ułatwienia dostępu do rejonu przedramienia oraz zewnętrznej części dłoni. Punkt orientacyjny z kości na ramieniu identyfikuje miękką tkankę do wykonywania wstrzyknięć domięśniowych. Chociaż ramię to zapewnia wiele lat bezproblemowej eksploatacji, skóra oraz żyły mogą być łatwo wymienione, jeśli to konieczne. Zewnętrzna skóra zdejmuje się w łatwy sposób odsłaniając „wnętrze” oraz żyły, co pozwala na uzyskanie dosłownie nowego ramienia. Żywotność wymienialnej skóry i naczyń żylnych jest przedłużona poprzez użycie igieł o mniejszych rozmiarach (numer 20 do 25). Jeśli jednak wymagane jest wykonanie procedury przy użyciu większej igły, to skóra i żyły będą w niektórych przypadkach wymagać wcześniejszej wymiany. Zestaw wymiennych skór i żył jest dostępny w naszej ofercie (LF04081U).

Wewnętrzne naczynia (rurki gumowe) rozpoczynają swój bieg w ramieniu i biegną przez ramię i rejon przedłokciowy, tworząc pętle na zewnętrznej stronie dłoni, a następnie wracają do wewnętrznej części ramienia. Ten układ żylny jest zbudowany ze specjalnych plastikowych rurek o prześwicie odpowiadającym w przybliżeniu żyłom ludzkim. Ten system posiada rurkę wlotową oraz rurkę wylotową na ramieniu. Za pośrednictwem tych rurek krew syntetyczna jest wstrzykiwana i odciągana, umożliwiając ćwiczenie technik pobierania krwi oraz aplikacji kroplówek dożylnych.

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij