Wyszukiwanie zaawansowane

Przepływowa lampa UV-C przeciwwirusowa/bakte

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: LBML-1

2337,00

 Mobilne urządzenie do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach o wydajności do 128m3/h wykorzystujące ultrafioletowe promieniowanie UV-C o długości fali 254 nm ( najbardziej bójcze w stosunku do wirusów ), oparte na technologii lamp marki Philips.

 Urządzenie to jest całkowicie bezpieczne, a proces dezynfekcji powietrza może być realizowany w obecności pracowników. Powietrze jest zasysane przez podstawę urządzenia, a następnie jest przedmuchiwane przez tunel, w którym zamontowane są lampy emitujące promieniowanie UV-C254. Po procesie dezynfekcji powietrze opuszcza urządzenie, a dodatkowo jest filtrowane przez filtry HEPA lub filtr węglowy ( w zależności od wersji ).

Technologia likwiduje 99,9% wszystkich wirusów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych.

Z uwagi na promieniowanie zamknięte w obudowie, ultrafiolet jest całkowicie bezpieczny dla przebywająych w nim osób.

 Urządzenie nie przeszkadza w pracy ( jest stosunkowo ciche, wszystkie modele mają regulowaną prędkość wirnika, co minimalizuje hałas w pomieszczeniu ) i może być cały czas włączone. Powietrze chłodzi lampę, a urządzenie nie jest gorące nawet po wielu godzinach pracy. Sercem urządzenia i najważniejszą częścią jest lampa UV-C marki Philips, spełniająca standardy bójcze wobec patogenów. Dodatkową zaletą jest jego waga, która pozwala bez problemów przenosić je między pomieszczeniami, większość urządzeń którymi dysponujemy, ma górny uchwyt do wygodnego przenoszenia w inne miejsce.

 W przeciwieństwie do obecnych na rynku oczyszczaczy powietrza opartych na filtrach HEPA, urządzenie to charakteryzuje niszczenie patogenów promieniowaniem UV-C, a nie tylko zatrzymaniem ich w filtrze. Dodatkowo zdekontaminowane powietrze jest oczyszczane przez filtr HEPA lub filtr węglowy.

 

Wykonanie: Stal nierdzewna
Waga: 6 kg
Wymiary podstawy: 30 x 30 cm.
Wysokość ze stopkami i rączką: 72 cm. + 3 cm.
Wydajność wentylatora: 128 m3/h
Moc świetlówki: 55 - 110 W
Żywotność świetlówki: 8000 h
Pobór mocy: 80 - 135W zasilanie 240V
Zamknięta, bezpieczna obudowa IP20
Głośność do 55 dB
Produkcja Polska
Gwarancja 1 rok

 

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij