Wyszukiwanie zaawansowane

LABORATORIUM MOBILNE

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: 4915.00

55141,00

ZAOSZCZĘDŹ MIEJSCE                                    ZAOSZCZĘDŹ CZAS                                    BĄDŹ KREATYWNY!

 

Laboratorium mobilne to samodzielne, niezależne stanowisko przeznaczone do przeprowadzania doświadczeń w każdym otoczeniu, nawet tam, gdzie brakuje odpowiednio wyposażonej pracowni. Idealne do prowadzenia zajęć i pokazów nie tylko w dowolnej sali ale i w plenerze!

Wyposażenie  laboratorium stanowi  5 szuflad, zawierających pomoce dydaktyczne do fizyki, chemii i biologii umożliwiających wykonywanie  doświadczeń.

Poszczególne szuflady wyposażone są w zestawy  oraz pojedyncze urządzenia z zakresu mechaniki, elektrostatyki, elektryczności, termodynamiki, magnetyzmu, akustyki, optyki, chemii i biologii

Wyłożenie szuflad odpowiednio wyprofilowaną gąbką zabezpiecza poszczególne elementy przed wstrząsami. Również mechanizmy prowadnic  zabezpieczają elementy przed uszkodzeniem.

Oprócz wyposażenia szuflad w skład laboratorium mobilnego wchodzą mikroskop, model anatomiczny, zbiorniki na wodę (czystą i zużytą, każdy 10 l.), pompa, zlew, kran, palnik spirytusowy i na gaz, panel elektryczny, gaśnica, zestaw pierwszej pomocy.

Podstawowe parametry laboratorium:

  1. Wymiary: 94 x 66 x 138 cm (wysokość/głębokość/szerokość)
  2. Blat wykonany z HPL (laminat najwyższej jakości)
  3. Obramowanie stanowiska wykonane z aluminium
  4. Przód, tył i boczne panele wykonane ze stali pokrytej specjalną powłoką ochronną NOWOŚĆ!
  5. Palnik gazowy i spirytusowy ( Nie wymaga podłączeń do instalacji gazowych )
  6. Zbiorniki na wodę czystą i zużytą - każdy po 10 l  ( Nie wymaga podłączeń do instalacji wodnych )
  7. Zasilanie w elektryczność (zwijany kabel 6 m.)
  8. Kółka jezdne (4 w tym 2 z hamulcem)
  9. Zlew oraz kran (składany w miarę potrzeby)
  10. Trzy zamki (lewe i prawe drzwi oraz szuflady )

 

Szukasz wielofunkcyjnego narzędzia do nauczania przedmiotów przyrodniczych?

Potrzebujesz więcej informacji lub zdjęć produktu ?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

PROBLEM        ROZWIĄZANIE
Wiele obiektów nie posiada laboratoriów wyposażonych w instalację gazową i wodną. Koszty inwestycyjne związane z przygotowaniem pracowni są wysokie.    Laboratorium mobilne w mgnieniu oka może zamienić salę lekcyjną w laboratorium - zapewnia odporny na kwasy blat, system dostarczania i usuwania wody, palnik gazowy oraz spirytusowy.
Kosztowne inwestycje w niskonapięciowe zasilacze i elektryczne urządzenia pomiarowe.   Laboratorium mobilne zawiera na przednim panelu zasilacz 0-12V, cyfrowy woltomierz i cyfrowy amperomierz
Trudne do przechowywania różnorodne materiały potrzebne do eksperymentów mogą zostać połamane lub skradzione. Wysokie koszty mebli do przechowywania pomocy dydaktycznych oraz stołu do wykonywania doświadczeń.    Laboratorium mobilne posiada duże, zamykane szuflady wyposażone w odporne na wstrząsy, piankowe wkłady, które pomieszczą każdy element. Zniszczenia i straty są ograniczone, a kontrola i przechowywanie pomocy dydaktycznych po każdym użyciu jest ułatwione. Przeniesienie pracowni w nowe miejsce nigdy nie było tak łatwe!
Problemy związane z bezpieczeństwem uczniów podczas zajęć laboratoryjnych.   Laboratorium mobilne w swoim wyposażeniu zawiera gaśnicę na wypadek pożaru i apteczkę pierwszej pomocy w razie wypadku.
Trudności dla nauczycieli w przygotowaniu eksperymentów ze względu na brak czasu.   Instrukcja Laboratorium Mobilnego ułatwia zorganizowanie eksperymentów.  
Brak miejsca do przechowywania sprzętu.   Laboratorium mobilne pozwala zaoszczędzić miejsce. Cały sprzęt mieści się w szufladach i szafkach urządzenia a jego wymiary to jedynie 94 x 66 x 138 cm !
Znaczne koszty związane z nieracjonalnym doborem odpowiedniego sprzętu.    W wyposażeniu Laboratorium Mobilnego znajdują się optymalne ilości sprzętu potrzebnego do przeprowadzanych doświadczeń. 

Laboratorium mobilne to również świetne rozwiązanie na festyny, pikniki rodzinne i inne eventy!

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij