Wyszukiwanie zaawansowane

Fantom do nauki odbarczania odmy i drenażu

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: LF03770

11651,79

Przeznaczone do nauki teorii, anatomii i szkolenia umiejętności niezbędnych do postępowania przedszpitalnego w przypadku urazów klatki piersiowej, a także drenażem klatki piersiowej.

Prawa strona modelu anatomicznego posiada dwa wycięte obszary do obserwacji pozwalające na zwrócenie uwagi na anatomiczne zależności pomiędzy powierzchnią skóry, umięśnieniem, żebrami i płucami.

Lewa strona posiada miejsce na odmę opłucnową pod ciśnieniem, w celu odpuszczania powietrza zgromadzonego w przestrzeni opłucnowej ograniczającego napełnianie płuc. Dostępne jest także miejsce, umożliwiające operacyjne umieszczenie drenażu w celu leczenia wysięku opłucnowego poprzez odsączanie płynów z przestrzeni opłucnowej. Kolor, objętość i lepkość płynu jest kontrolowana przez instruktora.

Model anatomiczny do odbarczania i drenażu odmy opłucnej jest doskonały do nauki pojęć i mechaniki zamkniętych systemów do drenażu, np. typu „Pleur-Evac".

Fantom wyposażony w pięć zamiennych nakładek do drenażu klatki piersiowej, pięć zamiennych nakładek do odmy opłucnowej i twarde etui. (Nie zawiera rurek do odmy lub systemu do drenażu).

Waga 13,29 kg

 

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij