Wyszukiwanie zaawansowane

Fantom Complete CRiSis™ dziecko

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF03616

25660,26
Fantom zaprojektowany do indywidualnego lub grupowego nauczania technik ratowania życia dzieci.
 
Fantom dziecka CRiSis zapewnia pełne możliwości szkoleniowe zaawansowanych pediatrycznych zabiegów ratowania życia. Symuluje 8.letnie dziecko, łącząc w sobie wszystkie stanowiska treningowe, pozwalając na wykonanie bardziej realistycznego szkolenia i pozwalając na ocenę stanu pediatrycznego pacjenta, z zachowaniem anatomii w odpowiednio mniejszej skali.
 
Zestaw jest przyrządem szkoleniowym w zakresie dróg oddechowych dziecka, zawiera:
  • ramię do wlewu dożylnego,
  • ramię do badania ciśnienia krwi,
  • skórę klatki piersiowej do defibrylacji,
  • nogę do infuzji śródkostnej/udowej,
  • kompletny model anatomiczny do ćwiczenia technik resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Model anatomiczny dziecka CRiSis jest idealny do szkoleń z zakresu zaawansowanych zabiegów ratujących życie w przypadku problemów sercowo-naczyniowych, pielęgnacji, czynności sanitariusza, szkoleń dotyczących leczenia stanów nagłych na wszystkich poziomach skomplikowania. 
 
Procedury możliwe do wykonania:
 
1. Ramię do wlewu dożylnego: rurka o mniejszym przekroju symuluje żyły dziecka; jest połączona ze stawem na bicepsie w celu umożliwienia dostępu przedłokciowego i grzbietowego; realistycznie ilustruje cofanie się z układu pod ciśnieniem; posiada wymienną skórę i żyły.
 
2. Ramię do badania ciśnienia: instruktor określa poziomy ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, tętno i głośność; głośniki w ramieniu odtwarzają prawdziwe dźwięki wywoływane przez ciśnienie krwi; 5. faz Korotkoffa; możliwość dodania szczeliny odsłuchowej; możliwość używania z opcjonalnym systemem głośników, w celu odtwarzania dźwięków słyszalnych w całej sali lekcyjnej.
 
3. Infuzja śródkostna: wyczuwalne punkty orientacyjne obejmujące rzepkę, kość piszczelową, guzowatość kości piszczelowej; wymienne kości i skóra; zestaw pod ciśnieniem pozwala na aspirowanie płynów.
 
4. Infuzja udowa: wyczuwalne tętno; wyczuwalne spojenie łonowe i przedni górny kolec biodrowy; realistyczne cofanie się z układu żył pod ciśnieniem; wymienne podkładki do zastrzyków; noga połączona stawem wymaga odpowiedniego ustawienia; ruchoma szczęka.
 
5. Klatka piersiowa do defibrylacji: rozpoznanie arytmii; rytmiczna impulsacja serca; całkowicie kompatybilny ze standardowymi markami i typami defibrylatorów, monitorów i symulatorów pacjenta; ręczna, automatyczna i półautomatyczna defibrylacja; rytm jest wykrywany w 4.miejscach EKG i 2.miejscach defibrylacji; urządzenie zabezpieczające zapobiega wstrząsom, które mogą być przenoszone do symulatora pacjenta
 
6. Postępowanie lecznicze – drogi oddechowe: realistyczna anatomia ust, języka, ustnej części gardła, krtani, nagłośni, strun głosowych, tchawicy i przełyku; oddzielne prawe i lewe płuco do osłuchiwania; możliwość intubacji palcowej, ustnej i nosowej.
 

 

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij