Wyszukiwanie zaawansowane

Chirurgiczne ramię - symulator szycia ran

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF01028

1150,05

Model jest wykonany z miękkiej winylowej skóry z rdzeniem piankowym z możliwością zakładania szwów; umożliwia zakładanie szwów przez uczniów lub wykonanie przez instruktora realistycznej demonstracji.

Realistyczna struktura skóry ze zmarszczkami, porami i widocznymi liniami papilarnymi. Miękka i giętka, umożliwiająca łatwe szycie, skóra jest wystarczającą wytrzymała, by szwy nie zostały wyrwane podczas naciągania.

Zestaw jest wyposażony w trzy „rany". Szwy na „rany” mogą być nakładane wielokrotnie do momentu, gdy skóra wokół nich jest całkowicie zużyta. Wtedy można wyciąć nowe "rany".

Pomimo, że ramię jest jednorazowego użytku, zapewnia wykonanie setek szwów zanim całkowicie się zużyje. Pozwala także na wykonanie ponad stu nacięć, z których na każde można kilkakrotnie założyć szwy.

Ramię dostępne jest również z innym kolorem skóry.

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij