Wyszukiwanie zaawansowane

Symulator odczuć starczych GD

Dostępność: dostępny

Nr produktu: H230

5166,00

Kombinezon symuluje i prezentuje osobie zdrowej ograniczenia ruchowe i niedowład oraz obciążenia z jakimi na co dzień funkcjonuje osoba w późnym wieku.

Osoby młode opiekujące się osobami z niedowładem lub też osobami starszymi mogą na swoim przykładzie ( ubierając strój ) poczuć, doznać i lepiej zrozumieć sytuacje i rzeczywistość osoby starszej.

Takie ćwiczenie pozwala na zrozumienie ograniczeń oraz stanu osób w podeszłym wieku. Stosowane w pracowniach pielęgniarskich – podczas szkolenia opiekuna osoby starszej lub też ratownika medycznego obsługującego osoby starsze.

Kostium zaprojektowany na podstawie zmian fizjologicznych u osób w podeszłym wieku z dobrej jakości, zmywalnego materiału. Jest przydatny zwłaszcza w szkoleniu personelu medycznego i osób mających w przyszłości współpracować z osobami w podeszłym wieku a także w pobudzaniu empatii u młodzieży szkolnej.
 
Dzięki regulowanym paskom można dowolnie ograniczyć zakres ruchów poszczególnych części ciała pozoranta.
 
W skład zestawu wchodzą: kombinezon, gogle, zatyczki do uszu, laska, torba ochronna i drobne akcesoria.
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij