Wyszukiwanie zaawansowane

Skrzynka AED - ROTAID PLUS

Dostępność:

Nr produktu:

1033,20
Rotaid Plus jest innowacyjną szafką AED, która zapewnia bezpieczne przechowywanie urządzenia AED. Charakterystyczny kształt i okrągły zielony kolor, ułatwiają znalezienie. Duże logo AED umieszczone w przeźroczystej części centralnej, powoduje, iż wiesz od razu, że tu jest urządzenie ratownicze.
 
Szafki serii ROTAID ochronią Twój defibrylator AED na długie lata przed kurzem, wilgocią, solą i aktami wandalizmu. 
 
Szafa może być otwarta intuicyjnie, usuwając całą pokrywę. Dlatego ratownik ma pełny dostęp do defibrylatora, który wisi za pośrednictwem wspornika na ścianie dowolnego obiektu wewnątrz i na zewnątrz. Pokrywa jest przymocowana do płyty tylnej za pośrednictwem pasa i po otwarciu nie absorbuje uwagi ratownika (np. gdzie ją odłożyć). Na pasie pokrywa będzie swobodnie zwisać odsłaniając 100% zawartości szafki. Hak ze stali nierdzewnej przymocowany do dolnej części obudowy może posiadać uszczelnienia.
 
Pokrywa posiada profil z zagłebieniami dla optymalnej przyczepnościo i chwytności oraz strzałki kierunkowe otwarcia. Wykonana jest w 100% z poliwęglanu o grubości 5 mm. Solidną ochronę i zapewnia wysoki stopień ochrony IP dla wody i kurzu. Ponadto pokrywa jest pokryta zabezpieczeniem UV w celu ochrony przed bezpośrednim padaniem promieni słonecznych (promienie nie przechodzą do środka, a kolor obudowy nie blaknie). 
Generalnie szafka wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na wysokie i niskie temperatury, wilgotność i uderzenia. Ogromną przewagą nad szafkami wykonanymi z metalu jest 100% odporność na rdzę.
 
Rotaid dodatkowo może być opcjonalnie wyposażony w optyczny i akustyczny alarm.
 
Rotaid spełnia najwyższe wymagania jeśli chodzi o trwałość dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym oraz wykorzystaniu recyklingu tworzyw sztucznych.
 
Podstawa wykonana jest w 100% z tworzywa ABS i oferuje ochronę dla praktycznie wszystkich typów urządzeń AED na rynku: Philips, Lifeline, Lifepack, Samaritan Pad, PowerHeart, Zoll.
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij