Wyszukiwanie zaawansowane

RESCUE RANDY COMBAT CHALLENGE

Dostępność:

Nr produktu: SB32538U

0,00
 
Fantom Rescue Randy Combat Challenge został opracowany w sposób realistycznie odwzorowujący dorosłego człowieka, aby szkolenie było jak najbardziej atrakcyjne. Te manekiny mogą być bezpiecznie stosowane w sytuacjach, zbyt niebezpiecznych lub niewygodnych dla ochotników.
 
Wykonana z wytrzymałego winylu skóra pokrywa szkielet z ramki stalowej ocynkowanej do długotrwałej i solidnej pracy. 
 
Manekiny mają pełną ruchomość kończyn do pozycjonowania. Można go w łatwy sposób ubrać w strój stosowny do zadania szkoleniowego. Manekina można posadzić w samochodzie, umieścić w zadymionym pokoju, lub unieruchomić na noszach do nauki ratownictwa górskiego. Przydatny do symulacji usuwania ofiar ze słupów, ciasnych przejść i rur przepustowych wody, górniczych zapadlisk, w tunelach, zagruzowanych pomieszczeniach  i w innych, bez ograniczenia, procedurach szkoleniowych.
 
Do wykorzystania przez Straż Pożarną, Wojskowe Służby Ratownicze, Pogotowie Ratunkowe, Policję, Straż Miejską i w szkoleniu cywilnych ratowników medycznych. Jest to Oficjalny Manekin Zawodów Strażackich, uznany przez IAFF (USA).
 
Wielkość manekina to 182 cm długości i 79 kg wagi.
 
Cena na zapytanie.
 
Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij