Wyszukiwanie zaawansowane

Pacjent SynDaver

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: 101500

0,00

Syntetyczne modele człowieka SynDaver Synthetic Humans zastępują  obecnie w edukacji medycznej prawdziwe ciała, eliminując realne zagrożenie biologiczne.

Nauka musi pójść  do przodu i syntetyczny człowiek stanie się nowym standardem w zaawansowanym szkoleniu medycznym.

Opatentowane i nagradzane syntetyczne tkanki ludzkie SynDaver Labs są produkowane w oparciu
o badania nad żywymi tkankami, dzięki czemu odwzorowane zostały mechaniczne, chemiczne i fizyczne właściwości biologicznych tkanek.

 

SynDaver jest jedyną firmą na świecie, która oferuje tkanki, organy i części ciała, wykonane na tak wysokim poziomie odwzorowania.

Symulator anatomiczny SynDaver to sztuczne ciało ludzkie przeznaczone do celów edukacyjnych, posiadające wszystkie kości, stawy, mięśni i narządy, które są obecne prawdziwym ciele. Nasz symulator posiada również ośrodkowy układ nerwowy i naczynia. Symulatory SynDaver to najbardziej realistyczne odwzorowanie ludzkiej anatomii, jakie kiedykolwiek udało się uzyskać.

 

Pacjent SynDaver to nowy dodatek do naszej uhonorowanej nagrodami linii produktów SynDaver Synthetic Human (SSH). Poza wszystkimi funkcjami, które uczyniły produkt Synthetic Human sławnym na całym świecie, SynDaver Patient obejmuje również silnik fizjologiczny open-source, który kontroluje ruchy ciała i wszystkie aspekty syntetycznej biologii.

 

Autonomiczny układ nerwowy pacjenta kontroluje częstość oddechów, objętość oddechową, końcowo-wydechowe stężenie CO2, tętno, EKG, arytmię, ogólnoustrojowe zwężenie naczyń krwionośnych, temperaturę ciała, częstość mrugania oraz rozszerzenie źrenic. Oznacza to, że ciało będzie reagować na urazy i interwencje medyczne dokładnie w taki sam sposób, jak żywy pacjent.

 

Interakcje pomiędzy symulatorem SynDaver Patient i studentami medycyny jak dotąd były możliwe tylko na oddziale ratunkowym lub na polu bitwy.  Ponadto, ponieważ silnik fizjologiczny jest na licencji open source, nasi klienci mogą tworzyć własne scenariusze. Silnik fizjologiczny posiada zaprogramowany scenariusz wstrząsu hipowolemicznego oraz funkcję śledzenia utraty krwi w czasie rzeczywistym.

 

Rodzina produktów SynDaver Synthetic Humans była wykorzystywana w różnych procedurach, w tym w operacjach na otwartym sercu, pomostowaniu aortalno-wieńcowym i zakładaniu stentu (z wykorzystaniem tętnicy promieniowej i udowej) z fluoroskopią, cewnikowaniu klatki piersiowej, tracheotomii, endarterektomii tętnicy szyjnej (EPD), konikotomii, zakładaniu portu infuzyjnego, wkłuciu centralnym z USG, angioplastyce, apendektomii, embolektomii, chirurgii endoskopowej z insuflacją, kaniulacji tętnicy udowej z urządzeniem zamykającym oraz setki innych procedur.

     

Nadzwyczajne cechy

SynDaver Patient to jedyny symulator chirurgiczny całego ciała na świecie, który umożliwia pracę w każdym obszarze ciała, syntetycznych tkankach ludzkich, kończynach i silniku fizjologicznym open-source.

SynDaver Patient to unikatowy i najbardziej zaawansowany symulator medyczny, jaki kiedykolwiek powstał.

Elementy zestawu

Animacja całego ciała wraz ze skórą, pojemnik do przechowywania i do transportu, wyposażenie podtrzymujące życie zasilane bateryjnie, bezprzewodowy tablet do sterowania ruchami ciała, silnikiem fizjologicznym oraz wyświetlaniem parametrów fizjologicznych.

 

Interfejs komputerowy

System jest wyposażony w tablet do wyświetlania i sterowania oprogramowaniem SynDaver. Sterowanie obejmuje ruchy ciała (kończyny), częstość oddechów, objętość oddechowa, końcowo-wydechowe stężenie CO2, tętno, EKG, arytmię, zwężenie naczyń krwionośnych, temperaturę, częstość mrugania oraz rozszerzenie źrenic. Oddzielny ekran fizjologiczny wyświetla tętno, ciśnienie krwi, częstość oddechów, końcowo-wydechowe stężenie CO2 oraz temperaturę.

 

Urządzenia do obrazowania

System jest kompatybilny z obrazowaniem ultradźwiękowym, fluoroskopią, RTG i CT.

 

Narzędzia chirurgiczne

System jest kompatybilny ze wszystkimi znanymi narzędziami chirurgicznymi, w tym z laserami, urządzeniami do ablacji RF, nożami plazmowymi, nożami ultradźwiękowymi, kriocewnikami oraz urządzeniami dwubiegunowymi i jednobiegunowymi.

 

Zapytaj o cenę

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij