Wyszukiwanie zaawansowane

Model zwłok SynDaver

Dostępność: na zamówienie

Nr produktu: 101300

0,00

Syntetyczne modele człowieka SynDaver Synthetic Humans zastępują  obecnie w edukacji medycznej prawdziwe ciała, eliminując realne zagrożenie biologiczne.

Nauka musi pójść  do przodu i syntetyczny człowiek stanie się nowym standardem w zaawansowanym szkoleniu medycznym.

Opatentowane i nagradzane syntetyczne tkanki ludzkie SynDaver Labs są produkowane w oparciu
o badania nad żywymi tkankami, dzięki czemu odwzorowane zostały mechaniczne, chemiczne i fizyczne właściwości biologicznych tkanek.

 

SynDaver jest jedyną firmą na świecie, która oferuje tkanki, organy i części ciała, wykonane na tak wysokim poziomie odwzorowania.

Symulator SynDaver Mortuary Model posiada wiele funkcji z naszej linii syntetycznych ludzi wraz z modyfikacjami, które spełnią wymagania w danym zastosowaniu modelu. Obniżeniu kosztów użytkownika końcowego sprzyja skupienie się na najważniejszych aspektach związanych z nauką anatomii w prosektorium.

Nadzwyczajne cechy

•           Układ naczyń z możliwością wstrzykiwania

 (procedura balsamowania poprzez zastrzyk dotętniczy).

•           Kompatybilny z zestawem kosmetycznym

•           Tętnica szyjna i udowa mogą być wymieniane przez użytkownika, dzięki czemu oferują nieskończoną eksploatację.

•           Jamy ciała kompatybilne z klinicznymi technikami balsamowania.

•           Nieograniczona eksploatacja dzięki prawidłowej pielęgnacji i konserwacji.

 

Symulator SynDaver Synthetic Human słynie na całym świecie z wiernego odtworzenia szczegółowej anatomii ludzkiej przy pomocy bardzo realistycznych materiałów.

 

 Poszczególne tkanki były opracowywane przez 2 ostatnie dekady, dzięki czemu dzisiaj mamy do czynienia z wierną symulacją (pod wzlgędem wyglądu i dotyku) prawdziwej ludzkiej tkanki.

 

Dostosowanie do potrzeb klienta

Dostępna jest pełna gama patologii i urazów, wykonanych na podstawie obrazów pacjentów, grafiki komputerowej i prostych opisów. Klient wybiera również płeć oraz kolor skóry.

 

Urządzenia do obrazowania

Symulator SynDaver Mortuary Model jest kompatybilny z aparaturą USG, fluoroskopią, RTG oraz CT.

 

Narzędzia chirurgiczne

System jest kompatybilny ze wszystkimi znanymi narzędziami chirurgicznymi, w tym z laserami, urządzeniami do ablacji RF, nożnami plazmowymi, nożami ultradźwiękowymi, kriocewnikami oraz urządzeniami dwubiegunowymi i jednobiegunowymi.

Zapytaj o cenę

 

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij