Wyszukiwanie zaawansowane

Fantom Basic Infant CRiSis™

Dostępność: 6-8 tygodni

Nr produktu: LF03707

6608,79

Ten manekin szkoleniowy jest idealny dla początkujących ćwiczeń i budowania umiejętności resuscytacji niemowląt i małych dzieci. Wizualny i dotykowy realizm symulatora, zapewnia  studentom najbardziej realistyczne ćwiczenia, które można przeprowadzić z niezwykłą dokładnością. Anatomiczne punkty orientacyjne zapewniają kluczowe cechy niezbędne do uczenia się właściwej obsługi niemowląt w sytuacjach kryzysowych. Manekin można zmodernizować dodając kolejne zaawansowane moduły serii Crisis.

Manekin niemowlęcia stworzono w celu zapewnienia realistycznego szkolenia i praktyki w zakresie zarządzania dróg oddechowych niemowląt i edukacji CPR. Anatomicznie poprawny zarówno w rozmiarze, jak i szczegółach. Punkty orientacyjne obejmują: linię dziąseł, język, jamę nosową i gardłową, krtań, nagłośnię, chrząstki nalewkowate, fałszywe oraz właściwe fałdy głosowe, chrząstki pierścieniowate, tchawicę i przełyk. Fantom umożliwia także trening intubacji oraz technik odsysania i przystosowany jest do użycia rurek intubacyjnych bez mankietu o średnicy wewnętrznej do 4 mm.

Zestaw zawiera: sztuczną krew, worek infuzyjny, wymienną pępowinę, walizkę, środek smarujący w spryskiwaczu oraz instrukcję obsługi.

Pięcioletnia gwarancja.

Ładowanie...
src="http://www.top-rank.pl/button.php?u=ABCEuroscience" > alt="Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony > internetowe" border="0" />
facebook

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.Polityka prywatności

Zamknij